Royal House – девелопер року 2022

27 грудня 2022 року відбулася щорічна будівельна премія  IBUILD 2022. Під час повномасштабної війни важко визначити переможців та вручати нагороди, коли українці стали пліч-о-пліч у боротьбі за свободу із жорстоким ворогом.

Та й у такі важкі часи не варто забувати тих, хто попри все вистояв, тримає як економічний, так і будівельний фронт, та незважаючи на постійні загрози виконує свої зобов’язання, підтримує захисників і вже сьогодні активно долучається до відбудови сильної України.

Девелопер Royal House – став девелопером року 2022 за результатами UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022.

Адже Royal House перший столичний забудовник, який відновив будівництво у столиці (ЖК «Нова Англія»), а саме 5 квітня 2022 року. Відновлення будівництва розпочалося одночасно по усім будинкам ЖК «Нова Англія», які на той час знаходилися на різній стадії будівництва, а таких будинків – було 5 (п’ять). Станом на кінець квітня 2022 року темпи будівництва досягли рівня, який був на момент до повномасштабного вторгнення. За тиждень після старту будівництва ми відновили роботу відділу продажів. Станом на грудень 2022 року – темпи будівництва залишаються досить високими.

 

Що нас спонукало відновити будівництво?

Зобов’язання перед нашими інвесторами. На сьогодні вкрай важливо, аби інвестори отримали ключи від своїх квартир, тим більше у декого є велика потреба у квартирі. Більше того, більша частина інвесторів, незважаючи на воєнні дії, продовжують виплачувати кошти за розтермінування, за що ми дуже їм вдячні.

Наші співробітники, які не знаходяться на службі в збройних силах України, повернулися з територіальної оборони і готові були приступити до своїх обов’язків – ми знаємо і розуміємо, що повинні підтримувати своїх співробітників, надаючи їм роботу та виплачуючи заробітну плату.

Тим, хто з нашої команди Royal House зараз захищають свободу і боронять Україну – регулярно надається допомога і підтримка у якості техніки та автомобілів, необхідних засобів для безпеки і захисту. Ми підтримуємо один одного, аби незабаром зустрітися і разом великою родиною Royal House відсвяткувати перемогу!

Royal House – девелопер року 2022

Останні події

Новини
Відео