З готових стінових модулів Royal House будують вже третій об’єкт у Словаччині

29 серпня у Словаччині, а саме в селищі Іже (Нітранский край), відбулось урочисте відкриття нового соціально-житлового проекту в рамках програми розвитку Римського етнографічного музею Келемантії. Даний об’єкт було побудовано з готових стінових модулів Royal House™ (Україна).

Це вже 3-й об’єкт, що реалізовується за технологією Royal House™ у Словаччині локальними девелоперами і перший культурно-соціальний проект в рамках розвитку культурної спадщини Європейського Союзу.

Урочисто відкрили захід Петер Пчолінскі, член Парламенту Словацької Республіки, мер селища Іже, представники Royal House і компанії девелопера та інші офіційні особи. Також заплановано, що Римсько-етнографічний музей Келемантії буде невдовзі внесено до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

«В Європі модульне будівництво досить поширене та має високу затребуваність. І ми раді відзначити, що саме українська технологія Royal House™ використовується для будівництва житлових та соціальних об’єктів у Європі», – прокоментував комерційний директор компанії Royal House Олексій Білоконь.

Нагадаємо, що компанія Royal House – перша в Україні сертифікувала виробництво стінових модулів відповідно до норм і стандартів ЄС.

Компанія отримала Сертифікат СЄ, що підтверджує відповідність характеристик і складу продукту стандартам і законодавчим документам ЄС.   Як результат, окрім Словаччини, за технологією Royal House наразі успішно реалізовуються житлово-будівельні проекти в Австрії. Крім того, з готових стінових модулів Royal House збудовано у Києві ЖК «Британський квартал» та зводиться ЖК «Нова Англія».

З готових стінових модулів Royal House будують вже третій об’єкт у Словаччині

Останні події

Новини
Відео